REKOMENDACJE

“Miałam okazję korzystać z pomocy Pani Jadwigi w kwestii bardzo szybkiego tłumaczenia. Muszę przyznać, że poziom współpracy był bardzo wysoki, cierpliwie i szczegolowo tlumaczy kwestie nurtujace interesanta. Pani Jadwiga bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu współpracy i niezwykle sprawnie działa. Polecam!”

Konstancja Kaziród, K & K STONE

 

“Firma BigChina współpracuje z panią Jadwigą w zakresie tłumaczeń pisemnych dokumentów importowych z Chin. Tłumaczenia pani Jadwigi cechuje wysoki poziom rzetelności przekładu, terminowość oraz rozeznanie w terminologii biznesowej.”

Paulina Kiełbus – Jania, Dyrektor Generalna BigChina.pl

 

“Biuro Tłumaczeń ANGOS podjęło z Jadwigą Sak współpracę w ramach postępowania o uzyskanie statusu rezydenta długoterminowego Unii Europejskiej przez obywatelkę Chin. Tłumaczka była punktualna, przygotowana a rozmowa z urzędnikiem Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców zakończyła się sukcesem. Należy zwrócić uwagę na fakt, że obywatelka Chin nie posługiwała się językiem standardowym – mówiła po chińsku z bardzo silnym akcentem południowym. Mimo tego dodatkowego utrudnienia tłumaczka poradziła sobie z tłumaczeniem bez problemów.”

Małgorzata Popiołek, Biuro Tłumaczeń ANGOS

 

“1、我强烈推荐韦琳女士的翻译,她丰富的学识和对中国文字的理解,能准备地表达中文中细微的语境差异,恰当地传达出中文所要表达的真正含义!

2、她是我见过的最好的波兰语-中文翻译!韦琳女士对中国文化有一种着迷的喜爱,对中国人有一种兄弟姐妹般的感情,她对中文的理解已经普通话的发音,甚至超过很多以中文为母语的中国南方人!

3、在我认识的所有会说中文的欧洲人中,韦琳女士是最好的一位!真的!如果我不是亲眼见到她,只听她的声音,我很难判断她到底是波兰人还是中国人,至少她应该有中国的血统?事实上,见到她后,我真的惊讶了!她是一位令人着迷的、优雅的波兰女士,她说着一口标准的中国普通话,她甚至可以恰到好处地引用中国的古典诗词,实在是太棒了!”

余斌,卧龙电气集团

 

“Nasza współpraca obejmowała tłumaczenia pisemne z języka chińskiego na język polski i odwrotnie. Pani Jadwiga jest tłumaczem z doświadczeniem, dbającym zarówno o wierność przekładu jak i poprawność językową. Jej rozeznanie w terminologii handlowej, gospodarczej i administracyjnej gwarantuje wysoką jakość tłumaczenia. Z pełnym przekonaniem mogę polecić usługi tłumaczeniowe pani Jadwigi.”

Żaneta Łucka – Tomczyk, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu, Orange Retail S.A.

 

“我可以推荐韦琳的翻译服务,她总是按时上会议,随时都可以打电话联系。韦琳的翻译经验丰富、中文水平高超、工作态度积极。”

Chen Zhaocui, Dyrektor Zarządzający, Xiao Yi Sp. z o. o.komenda